Rekrutacja - Szkolenia komputerowe - II edycja

Szanowni Państwo!

Rusza rekrutacja do II edycji szkoleń z zakresu obsługi komputera – MS POWERPOINT

Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru LGD Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa tj. gmin: Igołomia – Wawrzeńczyce, Kocmyrzów – Luborzyca, Michałowice, Zielonki, Wielka Wieś, Zabierzów, Liszki

Read more ...

Rekrutacja: Produkt lokalny – szanse i wyzwania

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Produkt lokalny – szanse i wyzwania”. Szkolenie odbędzie się 14 stycznia 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Read more ...

Rekrutacja: „Tradycje lokalne – rekonstrukcja, promocja, edukacja”

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Tradycje lokalne – rekonstrukcja, promocja, edukacja””. Szkolenie odbędzie się 18 lutego 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Read more ...

Rekrutacja: „Orkiestra dęta - lokalną marką(sposoby promocji i pozyskiwania funduszy na rzecz orkiestr dętych)

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Orkiestra dęta - lokalną marką(sposoby promocji i pozyskiwania funduszy na rzecz orkiestr dętych). Szkolenie odbędzie się 27 marca 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Read more ...

Rekrutacja: "Warsztaty edukacji globalnej"

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Warsztaty edukacji globalnej”. Szkolenie odbędzie się 15 kwietnia 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Read more ...

Rekrutacja: Odkrywanie tajemnic okolicy – questing

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Odkrywanie tajemnic okolicy – questing”. Szkolenie odbędzie się 9 maja 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Read more ...

Rekrutacja: Ekomuzeum – żywa kolekcja naturalnego i kulturowego dziedzictwa

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Ekomuzeum – żywa kolekcja naturalnego i kulturowego dziedzictwa”. Szkolenie odbędzie się 13 maja 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Read more ...

Rekrutacja: Kreowanie marki lokalnej poprzez tworzenie gier planszowych

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Kreowanie marki lokalnej poprzez tworzenie gier planszowych”. Szkolenie odbędzie się 17 czerwca 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli centrów kultury, bibliotek, szkół oraz wszystkich zainteresowanych.

 

Read more ...

Rekrutacja: Współpraca modelowa – warsztaty budowania partnerstwa na rzecz rozwoju obszarów wiejskich

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Współpraca modelowa – warsztaty budowania partnerstwa na rzecz rozwoju obszarów wiejskich”. Szkolenie odbędzie się 26 czerwca 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Read more ...

Subcategories

Wydarzenia

No events

Partnerzy

 rdr
 jaksa
 dir
 korona

Kalendarium

May 2024
S M T W T F S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1