Szkolenia e-learningowe

Niebawem ruszy rekrutacja do szkoleń e-learningowych z projektu „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej ". Rekrutacja uczestników na szkolenia e-learningowe prowadzona jest metodą elektroniczną. Warunkiem udziału
w szkoleniach jest wypełnienie elektronicznej Ankiety rekrutacyjnej zawierającej zgłoszenie imienne uczestnika.
O udziale w szkoleniu zadecyduje wybór samego uczestnika co do Modułu szkolenia oraz kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik otrzyma indywidualne hasło na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. W trakcie szkolenia uczestnik uzyska dostęp do materiałów edukacyjnych po zalogowaniu się na indywidualne konto.

Do udziału w projekcie serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru LGD Razem dla Radomki, LGD Korona Północnego Krakowa, LGD JAKSA oraz LGD Dziedzictwo i Rozwój.

W Multimedialnym Centrum Edukacji Lokalnej  Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa odbędą się spotkania informacyjne, które będą miały charakter pokazowo-warsztatowy z obsługi platformy e-learningowej.

Przed wypełnieniem Ankiety rekrutacyjnej prosimy o zapoznanie się
i akceptację Regulaminu udziału w projekcie.
Udział osób niepełnoletnich w projekcie będzie możliwy po wskazaniu w elektronicznym formularzu danych kontaktowych rodzica/opiekuna uczestnika projektu i wyrażania przez niego zgody na udział kandydata
w szkoleniach.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Subcategories

Wydarzenia

No events

Partnerzy

 rdr
 jaksa
 dir
 korona

Kalendarium

May 2024
S M T W T F S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1