Opieka nad dzieckiem z elementami pedagogiki

Harmonogram kursu:
„Opieka nad dzieckiem z elementami pedagogiki”


l.p.

Data

Liczba godzin

Godzina

Wykładowca

Treści

 

1

29.03.14 r.

Sobota

5

8.00 – 12.00

Monika Jurkowska

Rozwój umiejętności manualnych

 

4

12.00-15.00

Agnieszka Kołodziej

Elementarne wiadomości
z psychologii rozwojowej dziecka

 

2

30.03.14 r.

Niedziela

8

8.00 – 14.00

Ewa Kałuzińska

Podstawowe wiadomości
z zakresu żywienia dziecka

 

3

05.04.14 r.

Sobota

1

8.00 – 8.45

Ewa Kałuzińska

Podstawowe wiadomości
z zakresu żywienia dziecka

 

2

8.45 – 10.30

 

Podstawowe zabiegi pielęgnacyjne w poszczególnych okresach rozwoju dziecka

 

4

10.30 – 14.00

Ewa Uchto/Agnieszka Regucka

Rozmowa kwalifikacyjna
z rodzicem dziecka

 

4

06.04.14 r.

Niedziela

8

8.00 -14.00

Ewa Kałuzińska

Podstawowe zabiegi pielęgnacyjne w poszczególnych okresach rozwoju dziecka

 

5

12.04.14 r.

Sobota

9

8.00 – 14.45

Żaba Andrzej

Bezpieczeństwo dziecka, pierwsza pomoc w nagłych wypadkach

 

6

26.04.14 r.

Sobota

3

8.00 – 10.30

Agnieszka Kołodziej

Elementarne wiadomości
z psychologii rozwojowej dziecka

 

6

10.30 – 15.00

Agnieszka Siejka

Podstawy profilaktyki logopedycznej

 

Harmonogram kursu kosmetycznego

Harmonogram kursu:


l.p.

Data

Liczba godzin

Godzina

Treści

1

7.12.2013

6

11.00 – 15.00

Kosmetologia

2

8.12.2013

6

8.30 – 13.15

Wybrane zagadnienia z wizażu i stylizacji

3

11.01.2014

6

8.30 – 14.00

Wybrane zagadnienia z wizażu i stylizacji

4

12.01.2014

6

8.30 – 13.15

Stylizacja paznokci

5

25.01.2014

6

8.30 – 13.15

Stylizacja paznokci

Techniki przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających

Kurs kosmetyczny

Lp.

NAZWISKO   I IMIĘ

MIEJSCE     ZAMIESZKANIA LUB   GMINA

1.

Mazur Anna

Podlesice

2.

Frocisz Katarzyna

Tczyca

3.

 Michta Dorota

Gm. Słaboszów

4.

Robakowska Aneta

Gm. Gołcza

5.

Piwowarczyk Izabela

Gm. Gołcza

6.

Piwowarczyk Joanna

Gm. Gołcza

7.

Persona Krystyna

Gm.   Książ Wielki

8.

Zachariasz Urszula

Gm. Książ   Wielki

9.

Oczkowicz Elżbieta

Gm. Książ   Wielki

10.

Kopeć Elżbieta

Gm. Kozłów

11.

Walczak Dorota

Gm. Kozłów

12.

Gacek Teresa

Gm. Kozłów

13.

Gęsiarz Anna

Pojałowice

14.

Bojarska Irena

Podleśna Wola

15.

Kania Krystyna

Parkoszowice

16.

Babiarz Anna

Gm. Racławice

17.

Muszyńska Marlena

Gm. Racławice

18.

Krajkowska Agnieszka

Gm. Racławice

19.

Góra Agnieszka

Gm. Słaboszów

20.

Migas Elżbieta

Gm. Słaboszów

LISTA   OSÓB   ZAKWALIFIKOWANYCH   NA:   KURS   KOSMETYCZNY

Kurs gotowania i pieczenia

                                               KURS   GOTOWANIA   I PIECZENIA - Lista osób zakwalifikowanych na kurs.

Lp.

Nazwisko i Imię

Adres

Gmina

1.

Żelazny Katarzyna

Tczyca

Charsznica

2.

Rosa Małgorzata

Podlesice

Charsznica

3.

Piwowarczyk Joanna

 

Gołcza

4.

Piwowarczyk Izabela

 

Gołcza

5.

Sęk Magdalena

 

Gołcza

6.

Banaś Beata

 

Książ Wielki

7.

Burzyńska Beata

 

Książ Wielki

8.

Płaczek Lidia

 

Książ Wielki

9.

Gacek Ewa

 

Kozłów

10.

Myrda Stanisława

 

Kozłów

11.

Libera Irena

 

Kozłów

12.

Kania Krystyna

Parkoszowice

Miechów

13.

Kobylec Anna

Pojałowice

Miechów

14.

Grudzień Jadwiga

Przesławice

Miechów

15.

Musiał Krystyna

 

Racławice

16.

Świstak Mariola

 

Racławice

17.

Olesińska Aldona

 

Racławice

18.

Góra Agnieszka

 

Słaboszów

19.

Góra Magdalena

 

Słaboszów

20.

Szymczyk   Marta

 

Słaboszów

Termin rozpoczęcia kursu   14 grudnia 2013 rok   godzina   8.30   Pozostałe terminy zostaną podane   w dniu   20 grudnia 2013 roku.

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Partnerzy

 rdr
 jaksa
 dir
 korona

Kalendarium

Grudzień 2017
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6