Rekrutacja - Szkolenia komputerowe - II edycja

Szanowni Państwo!

Rusza rekrutacja do II edycji szkoleń z zakresu obsługi komputera – MS POWERPOINT

Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru LGD Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa tj. gmin: Igołomia – Wawrzeńczyce, Kocmyrzów – Luborzyca, Michałowice, Zielonki, Wielka Wieś, Zabierzów, Liszki

Czytaj więcej...

Rekrutacja: Produkt lokalny – szanse i wyzwania

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Produkt lokalny – szanse i wyzwania”. Szkolenie odbędzie się 14 stycznia 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Czytaj więcej...

Rekrutacja: „Tradycje lokalne – rekonstrukcja, promocja, edukacja”

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Tradycje lokalne – rekonstrukcja, promocja, edukacja””. Szkolenie odbędzie się 18 lutego 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Czytaj więcej...

Rekrutacja: „Orkiestra dęta - lokalną marką(sposoby promocji i pozyskiwania funduszy na rzecz orkiestr dętych)

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Orkiestra dęta - lokalną marką(sposoby promocji i pozyskiwania funduszy na rzecz orkiestr dętych). Szkolenie odbędzie się 27 marca 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Czytaj więcej...

Rekrutacja: "Warsztaty edukacji globalnej"

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Warsztaty edukacji globalnej”. Szkolenie odbędzie się 15 kwietnia 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Czytaj więcej...

Rekrutacja: Odkrywanie tajemnic okolicy – questing

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Odkrywanie tajemnic okolicy – questing”. Szkolenie odbędzie się 9 maja 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Czytaj więcej...

Rekrutacja: Ekomuzeum – żywa kolekcja naturalnego i kulturowego dziedzictwa

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Ekomuzeum – żywa kolekcja naturalnego i kulturowego dziedzictwa”. Szkolenie odbędzie się 13 maja 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Czytaj więcej...

Rekrutacja: Kreowanie marki lokalnej poprzez tworzenie gier planszowych

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Kreowanie marki lokalnej poprzez tworzenie gier planszowych”. Szkolenie odbędzie się 17 czerwca 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli centrów kultury, bibliotek, szkół oraz wszystkich zainteresowanych.

 

Czytaj więcej...

Rekrutacja: Współpraca modelowa – warsztaty budowania partnerstwa na rzecz rozwoju obszarów wiejskich

Szanowni Państwo
trwa rekrutacja do udziału w szkoleniu „Współpraca modelowa – warsztaty budowania partnerstwa na rzecz rozwoju obszarów wiejskich”. Szkolenie odbędzie się 26 czerwca 2014r w siedzibie MultiCelu w Szycach. Warunkiem udziału w szkoleniu jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub dostarczenie go do siedziby Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Partnerzy

 rdr
 jaksa
 dir
 korona

Kalendarium

Październik 2017
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4